Lytteratur
Holmstrupvej 4
5250 Odense SV
Danmark

Tlf: +45 65 96 35 55

CVR: 1365 9303
 


 

Du er også meget velkommen til at kontakte os pr. mail.

 

 

Kundeservice
Lene H. Christensen
Jane Olsen
E-mail:
info@avforlaget.dk

Redaktør
Lene H. Christensen
E-mail:
lene@avforlaget.dk

Forlægger/redaktør
Michael Lundsgaard
E-mail: michael@avforlaget.dk

Lydproduktion
Henrik Abildgaard
E-mail:
ha@avforlaget.dk

Salg og marketing
Joan Søndergaard
E-mail: joan@avforlaget.dk

Bogholderi
Jane Olsen
E-mail: bogholderi@avforlaget.dk

Royaltybogholderiet
Diane Nielsen
E-mail: diane@avforlaget.dk

Grafiker
Lena Jørgensen
E-mail: lena@avforlaget.dk

Lydteknikker
Henrik Pedersen

Produktion
Julian Lundsgaard
jl@avforlaget.dk

Produktion/lager
Lisbeth Hansen


HjemHjem

Nye Lydbøger

Der er i øjeblikken ingen nye lydbøger

Lydproduktion

Salg til private

Kundeservice

Gratis lydbøger

Hent 2 gratis download
lydbøger på Altfortalt.dk

Institutioner


Salg af lydbøger til
biblioteker og institutioner